Popularne i skuteczne zabiegi kosmetyczne na twarz

Popularne i skuteczne zabiegi kosmetyczne na twarz

Obecnie, salony kosmetyczne oferują wiele zabiegów kosmetycznych, które pozytywnie wpływają na stan i wygląd cery. Istnieją jednak takie zabiegi, które cieszą się ogromną popularnością, ze względu na skuteczność oraz świetny efekt. Sprawdź nasze propozycje popularnych i skutecznych zabiegów kosmetycznych na twarz.

Mezoterapia igłowa

Jednym z najbardziej popularnych zabiegów na twarz, chętnie wybieranych przez wiele kobiet jest mezoterapia igłowa. Dlaczego jest tak bardzo popularna? Jej podstawową zaletą jest wysokie bezpieczeństwo. Jest procedurą niechirurgiczną. Nie wymaga zatem hospitalizacji oraz nie posiada zbyt wielu przeciwwskazań do wykonania zabiegu. Właściwie nie ma żadnych ograniczeń związanych z rodzajem cery, dla których może być stosowany. Dodatkowo, mezoterapia igłowa Poznań niesie za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim daje szybkie i skuteczne efekty. Skóra po wykonaniu mezoterapii jest elastyczna, napięta, ujędrniona i nawilżona. Zabieg ten niweluje również drobne zmarszczki i cienie pod oczami. To jednej z najchętniej wybieranych zabiegów na twarz, a jego popularność stale rośnie.

Wampirzy lifting

Nazwa zabiegu - wampirzy lifting, być może w pierwszej chwili nie brzmi zachęcająco, jednak gdy dowiesz się, jakie efekty niesie za sobą wykonanie tego zabiegu, z pewnością zmienisz zdanie. To zabieg rozsławiony przez gwiazdy Hollywood, które decydowały się na pokazanie efektów. Zabieg polega na ostrzykiwaniu skóry osoczem bogatopłytkowym, uzyskanym z krwi pacjenta. Skutecznie regeneruje i odmładza skórę w bezpieczny dla zdrowia sposób. Pomaga również zredukować zmarszczki i pozbyć się blizn potrądzikowych. Pierwszych efektów zabiegu wampirzego liftingu możemy spodziewać się dość szybko, bo już po 2 tygodniach! Dla lepszego efektu zaleca się wykonanie serii zabiegów, z odstępem około 4-6 tygodni.

Peeling kawitacyjny

Peeling kawitacyjny to jeden z najpopularniejszych zabiegów stosowanych w salonach kosmetycznych. Pozwala skutecznie usunąć martwe komórki naskórka, pozostawiając skórę gładką i miękką. Zabieg jest szybki i bezbolesny, a wykonywany regularnie może nieść za sobą wiele korzyści. Przede wszystkim, skóra po peelingu kawitacyjnym jest dobrze oczyszczona i wygładzona. Dodatkowo, odblokowuje pory i zmniejsza zaskórniki. Peeling kawitacyjny może być pomocny w walce z plamami pigmentacyjnymi i przebarwieniami po trądziku. Może być stosowany również do skóry delikatnej, wrażliwej, a nawet trądzikowej. Zabieg wykonuje się na twarzy, a także plecach i dekolcie.